Oled välikardiraja lehel

FKKeskus

Uued kardid

Uued kardid

Uued kardid on saabunud!

Uued kardid

FK Keskuses on alates juuni 2014  kasutusel Euroopas tunnustatud firma Rimo Alpha2 uued kardid, mis on spetsiaalselt valmistatud rahuldamaks hobikardiradade kõrgeid nõudmisi. Alpha2 kardi Honda GX 270 9 hobujõuline mootor ja kardi suurepärane juhitavus kindlustavad tõelise kõrgtaseme kardisõidus.

oleme avatud

OLEME AVATUD IGA PÄEV!
E-P 12.00-22.00

Tule kihutama!

Info 60 67 000

palju tegevusi

Lisaks kardirajale on FK Keskuse kompleksis  saun koos privaatse väliterrassiga, kohvik koos piljardi mängimise võimalusega ja paintballiväljak. Ootame teid kõiki kardirajale või muidu mõnusalt aega veetma.

Välikardirada, Paintballi linnak, kohvik väliterrassiga, saunakompleks, laste mänguväljakud - kõik see ootab sind ainult 10 min autosõidu kaugusel kesklinnast.

Sõidureeglid

Sõidureeglid Soovime, et kardisõit oleks alati huvitav, sõiduelamus nauditav ning pidevalt tagatud Teie enda, kõigi kaassõitjate ja rajapersonali turvalisus. Palun tutvuge enne sõitu meie raja sõidureeglitega. Ohutus on kõige olulisem osa kardisõidul!

kinkekaardid

kinkekaardid Viimsi Sisekardiraja ja FK Keskuse kassast saab osta 10€, 20€ ja 30€ väärtusega kinkekaarte. Kinkekaardid kehtivad FK Keskuses ja Viimsi Sisekardirajal. Kinkekaardi ostmisel ei kehti kliendikaardi soodustus. Kinkekaartidega saab tasuda ainult kardisõidu ja sauna eest, muud teenused ja kaubad sinna alla ei kuulu. Kõigis Piletilevi müügipunktides ja internetis on müügil meie kinkekaardid väärtusega 15€ ja 30€. Kehtivusaeg 6 kuud. Viimsi Sisekardiraja ja FK Keskuse kinkekaardid paljude erinevate väärtustega on müügil ka Kingitus.ee müügipunktides ja internetis.

KIIRE KARDIRADA

Välikardiraja kirjeldus ja sõidureeglid

Loe lisa →

UUED HOBIKARDID

Rimo Alpha2 hobikartide tutvustus ja tehnilised andmed.

Loe lisa →


PAKKUMISED JA PAKETID

Vaata meie eripakkumisi, kindlasti leiad ka endale midagi huvitavat.

Loe lisa →

VIIMASED POSTITUSED

(view all)
Viimsi sisekardirada on suletud 29.07.15 - 30.07.15
Posted on July 29, 2015
Head kliendid! Viimsi sisekardirada on suletud 29.07.15 - 30.07.15. Vabandame ebamugavuste pärast ning ootame Teid rõõmuga Õismäe välirajale, mis on avatu täna kella 22`ni.
"Kart GP" punktiseis pärast esimest etappi
Posted on May 04, 2015

MEIST

Hobbykarting OÜ-l on pikaajaline hobikardisõidu korraldamise kogemus Eestis.

FK Keskuse nime all avasime esimese välikardiraja hobisõiduks Õismäel juba 1996.a. mais.

Alates 2003.a pakume Viimsis ka sisekardirajal sõiduvõimalust.

Meie eelised: 

  • Kiired ja kvaliteetsed kardid
  • Professionaalsed teenindajad
  • Huvitavad ja mitmekülgsed rajad

Naudi tõelist võidusõitu FK Keskuse välikardirajal!

KONTAKTINFO

FK Keskus
Paldiski mnt 229a,  Tallinn
T +372 60 67 000

 Email: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 Turundus ja reklaam: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Meie kaardil

Scroll to Top