Viimsi sisekardirada

Oled sisekardiraja lehel

turvalised kardid

Viimsi sisekardirajal on kasutusel alati hästi hooldatud ja töökorras kardid. Teie käsutuses on kaasaegne tehnika, millel on suurepärane juhitavus ja mis tagab tõelise kõrgtaseme kardisõidus. Kõik kardid on varustatud elektroonilise ajavõtusüsteemiga.

oleme avatud

Tere tulemast Viimsi Sisekardirajale!

E-R 16.00-21.00

N-R 14.00 - 21.00

L-P 12.00 - 21.00

Korraldame erinevaid võistlusi ja üritusi nii peredele, sõpruskondadele kui firmadele. 

head hinnad

Täiskasvanule maksab 8 minutine sõit 10€ ja lapsele (10-16a) 8€.

Olete kõik oodatud sõitma!

Viimsi sisekardirada ootab Teid aastaringselt ja 7 päeva nädalas. Tule üksi või koos sõpradega mõõtu võtma meie rajal.

Sõidureeglid

Sõidureeglid Soovime, et kardisõit oleks alati huvitav, sõiduelamus nauditav ning pidevalt tagatud Teie enda, kõigi kaassõitjate ja rajapersonali turvalisus. Palun tutvuge enne sõitu meie raja sõidureeglitega. Ohutus on kõige olulisem osa kardisõidul!

kinkekaardid

kinkekaardid Viimsi Sisekardiraja ja FK Keskuse kassast saab osta 10€, 20€ ja 30€ väärtusega kinkekaarte. Kinkekaardid kehtivad FK Keskuses ja Viimsi Sisekardirajal. Kinkekaardi ostmisel ei kehti kliendikaardi soodustus. Kinkekaartidega saab tasuda ainult kardisõidu ja sauna eest, muud teenused ja kaubad sinna alla ei kuulu. Kõigis Piletilevi müügipunktides ja internetis on müügil meie kinkekaardid väärtusega 15€ ja 30€. Kehtivusaeg 6 kuud. Viimsi Sisekardiraja ja FK Keskuse kinkekaardid paljude erinevate väärtustega on müügil ka Kingitus.ee müügipunktides ja internetis.

SISEKARDIRADA

Viimsi Sisekardirada on kiire, kurviline ja tehnilisi sõiduoskusi soosiv rada. Kõik see, mis tänavasõidus jääb välja elamata saab meil teoks!

Loe lisa →

SÕIDUREEGLID

Soovime, et kardisõit oleks alati huvitav, sõiduelamus nauditav ning pidevalt tagatud Teie enda, kõigi kaassõitjate ja rajapersonali turvalisus.

Loe lisa →


PAKKUMISED JA PAKETID

Meie juures saab korraldada nii sünnipäevi, poissmeeste pidusid kui firmaüritusi.

Loe lisa →

VIIMASED POSTITUSED

(view all)
Viimsi sisekardirada on suletud 29.07.15 - 30.07.15
Posted on July 29, 2015
Head kliendid! Viimsi sisekardirada on suletud 29.07.15 - 30.07.15. Vabandame ebamugavuste pärast ning ootame Teid rõõmuga Õismäe välirajale, mis on avatu täna kella 22`ni.
"Kart GP" punktiseis pärast esimest etappi
Posted on May 04, 2015

MEIST

Viimsi sisekardirada avati 2003 aastal. Rada on kiire ja kurviline, 300 m. pikk ning ääristatud turvaliste kaitsebarjääridega. Korraga on rajal kuni 6 hobikarti. Rajal on elektrooniline ajavõtusüsteem, mis väljastab igale sõitjale personaalse tulemustelehe!

 Meie eelised: 

  • Kiired ja kvaliteetsed kardid
  • Pikk kogemus hobikardisõidu korraldamisel
  • Meistriklassi pakkuv rada, mis avatud iga ilmaga

Tule lihvi oma sõiduoskusi Viimsi Sisekardirajal!

KONTAKTINFO

Viimsi Sisekardirada
Rohuneeme tee 1/1, Viimsi (sissepääs Muuli teelt)

T +372 55514663
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Meie kaardil

Scroll to Top